Projekce v kinech:-)

Nižbor 30.10.2018 20:30 Restaurace Zastávka Nižbor, K nádraží 379
Praha 1.11.2018 10:00 Centrum pro teoretická studia UK, Husova 4, Praha 1 (3. patro).
Ústí nad Labem 5.11.2018 18:00 Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem, W. Churchilla 3
Bánská Bystrica, SK 7.11.2018 18:00 Kinosála Múzea SNP, Kapitulská 282/23
Chrudim 8.11.2018 20:00 Městské kino Chrudim-Filmový klub, Svatopluka Čecha 256
Tišnov 15.11.2018 19:00 Kino Svratka, Brněnská 152
Praha 16.11.2018 čas bude upřesněn Gymnázium Jana Keplera – Symposion divočina
Brno 19.11.2018 18:00 Moravská zemská knihovna v Brně, Kounicova 65a
Praha 21.11.2018 18:00 Přírodovědecká fakulta, Albertov 6
Mikulov 29.11.2018 19:00 Kino Mikulov, Česká 160/4
Vysoké Mýto 30.11.2018 18:00 Festival Kolem Světa – Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě, A. V. Šembery 125
Liberec 3.12.2018 čas bude upřesněn ZOO Liberec
Praha 4.12.2018 20:00 Skautský institut, Staromák: Staroměstské náměstí 4/1
Praha 25.4.2019   Fakulta životního prostředí ČZU v Praze

 

Nové Město na Moravě 2.10.2018 19:00 KD NMNM, Tyršova 1001
Karlovy Vary 5.10. 2018 12:45 Grandhotel Ambasador, MFF Tourfilm
Brno 11.10.2018 21:00 Kino Scala, Moravské nám. 127/3, Brno, MFF Ekofilm
Praha 16.10.2018 čas bude upřesněn Americké centrum Praha, Třžiště
Praha 17.10.2018 12:30 Kruhová hala ČZU, Kamýcká 1069, 165 00 Suchdol , MFF Life Sciences
Jihlava 28. 10.2 018 20:00 Horácké divadlo – Malá scéna
Nižbor 30.10.2018 20:30 Restaurace Zastávka Nižbor, K nádraží 379
Ústí nad Labem 5.11.2018 18:00 Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem, W. Churchilla 3
Chrudim 8.11.2018 čas bude upřesněn Městské kino Chrudim-Filmový klub, Svatopluka Čecha 256
Tišnov 15.11.2018 čas bude upřesněn Kino Svratka, Brněnská 152
Brno 19.11.2018 čas bude upřesněn Moravská zemská knihovna v Brně, Kounicova 65a
Mikulov 29.11.2018 19:00 Kino Mikulov, Česká 160/4
Vysoké Mýto 30.11.2018 čas bude upřesněn Festival Kolem Světa – Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě, A. V. Šembery 125

 V září:

Neurazy 26.8.2018 20:30 Letní kino, Neurazy 61
České Budějovice 17.9.2018 19:00 Letní projekce – Vodojem v areálu staré vodárny, Mánesova 41/6
Vimperk 18.9.2018 19:00 Festival NaturVison Vimperk, Městské kulturní středisko, Johnova 226
Cheb 22.9.2018 čas bude upřesněn Muzeum Cheb, nám. Krále Jiřího z Poděbrad 493/4
Nové Město na Moravě 2.10.2018 čas bude upřesněn KD NMNM, Tyršova 1001

 

Letní projekce filmu Archa světel a stínů

Uherské Hradiště 28.7.2018 11:30 Letní filmová škola – Kino Mír
Dvůr Králové nad Labem 28.7.2018 21:15 ZOO Dvůr Králové nad Labem
Uherské Hradiště 30.7.2018 23:59 Letní filmová škola – Reduta 1
Slavonice 2.8.2018 15:15 Slavonice fest – Letní filmový a hudební festival, Kino Stodola, Slavonice
Slavonice 3.8.2018 21:15 Slavonice fest – Letní filmový a hudební festival, Sál institut I
Slavonice 4.8.2018 17:30 Slavonice fest – Letní filmový a hudební festival, Kino Základka
Frýdek-Místek 7.8.2018 18:00 Nová Scéna Vlast, Hlavní třída 112
Tři Studně 11.8.2018 20:30 Letní kino Altánek, Hotel u Loubů,Tři Studně,
Brno 20.8.2018 21:00 Nádvoří radnice městské části Brno-střed, Dominikánská 2
Neurazy 23.8.2018 20:30 Letní kino, Neurazy 61
Neurazy 26.8.2018 20:30 Letní kino, Neurazy 61
Cheb 22.9.2018 čas bude upřesněn Muzeum Cheb
Nové Město na Moravě 2.10.2018 čas bude upřesněn nám. Krále Jiřího z Poděbrad 493/4, 350 11 Cheb
Praha 12.7.2018 16:15 Kino Mat, Karlovo náměstí 19 ZDE
Mariánské lázně 13.7.2018 22:00 Letní kino na Arnice, areál Arnika u Kolonády – Marienbadfilmfestival.com
Krucemburk 14.7.2018 21:30 Letní kino Krucemburk, Mikuláše Střely 112
Jihlava 15.7.2018 17:00 ZOO Jihlava – Vzdělávací centrum PodpoVRCH
       
       
       
       
       
       
       

V červnu se můžete těšit na následující projekce:

Praha 22.6.2018 20:15 Kino Pilotů, Donská 19
Brno 22.6.2018 20:30 Kino ART, Radnická 4
Praha 25.6.2018 19:45 Kino Pilotů, Donská 19
Uherské Hradiště 28.6.2018 18:00 Kino Hvězda, Nám. Míru 951 
Doksy 30.6.2018 17:30 Kino Máj – Doksy, Máchova 542


 

 

 

 

 

 

 

 

 

A kde všude jsme už promítali?

Praha 1.3.2018 18:30 Praha Lucerna – předpremiéra
Nové Město na Moravě 11.3.2018 18:30 KD Nové Město na Moravě
Praha 17.3.2018 19:30 Febiofest: Cinestar Anděl
Praha 18.3.2018 17:00 Febiofest: Městská knihovna, Marián. nám. 98/1
Praha 19.3.2018 15:30 Febiofest – Cinestar Anděl
Praha 19.3.2018 18:30 Kino Mat, Karlovo náměstí 19
Slaný 19.3.2018 19:30 Městské kino Slaný, Masarykovo nám. 159
Děčín 19.3.2018 19:00 Kino Sněžník Děčín, Podmokelská 24
Kolín 19.3.2018 20:00 Kino 99, Smetanova 764, Kolín IV
Hodonín 20.3.2018 17:30 Kino Svět, Velkomoravská 1535/1535/9
Jablonec 20.3.2018 20:00 KINA Jablonec nad Nisou, Mírové náměstí 19
Praha 21.3.2018 9:30 Febiofest – Cinestar Anděl
Ústí nad Orlicí 21.3.2018 19:00 Kino – Malá scéna Ústí nad Orlicí, T.G.Masaryka 106
Praha 22.3.2018 9:30 Febiofest – Cinestar Anděl
Kašperské Hory 22.3.2018 15:00 Horský klub, MěKIS Kašperské Hory, Náměstí 1
Most 22.-28.3.2018 19:00 Kino Kosmos, Obránců míru 2926
Ostrava 22.3.2018 19:30 Kino ART, 28. října 124/2556
Ostrava 22.3.2018 19:30 Minikino, Kostelní 3
Praha 23.3.2018 18:30 Kino Mat, Karlovo náměstí 19
Veselí nad Moravou 25.3.2018   Kino Morava, Náměstí Míru 666
Humpolec 25.3.2018 17:00 Kino Humpolec, Havlíčkovo náměstí 91
Hradec Králové 26.3.2018   Bio Centrál, tř. Karla IV. 774
Chrastava 26.3.2018 19:00 Společenský klub – kino Chrastava, Turpišova 236
Praha 27.3.2018 16:00 Kino Mat, Karlovo náměstí 19
Litomyšl 27.3.2018 19:30 Kino Sokol, Nerudova 83
Červený Kostelec 27.3.2018 18:30 Kino Luník, ul. Manželů Burdychových 367
Jilemnice 27.3.2018 19:30 Kino 70, Roztocká 500
České Budějovice 28.3.2018 17:00 Febiofest: Malá Scéna DK Metropol, Senovážné nám. 2
Kyjov 28.3.2018 19:00 Kino Panorama, Svatoborská 671
Hradec Králové 29.3.2018 15:00 Febiofest: Cinestar OC Futurum, Brněnská 1825/23A
Praha 3.4.2018 18:30 Kino Mat, Karlovo náměstí 19
Praha 5.4.2018 21:00 Multifunkční centrum Dlabačov, Bělohorská 24
Kladno 8.4.2018 18:00 Febiofest: Kino Sokol, T. G. Masaryka 2320
Dvůr Králové nad Labem 10.4.2018 19:00 Kino Svět, nám. V.Hanky 828
Vsetín 11.4.2018 17:00 Febiofest: Kino Vatra, Sušilova 2076
Chomutov 11.4.2018 18:00 Kino svět Chomutov, Mostecká 5786, 430 01 Chomutov
Vrchlabí 12.4.2018 18:00 KCEV Krtek, Správa KRNAP, Dobrovského 3
Trutnov 12.4.2018   Kino Vesmír, Nábřeží Václava Havla 20
Beroun 13.4.2018 18:30 Febiofest: Kino Beroun, Politických vězňů 445
Český Brod 14.4.2018 19:00 Kulturní dům Svět, Krále Jiřího 332
Praha 16.4.2018 18:30 Kino Mat, Karlovo náměstí 19
Praha 17.4.2018 17:00 Multifunkční centrum Dlabačov, Bělohorská 24
Strakonice 18.4.2018 18:00 Společ. sál Šmidingerovy knihovny – 3. nádvoří strakonického hradu, Zámek 1
Bílovec 18.4.2018 19:00 Kino Radost, Pivovarská 122/15
Praha 19.4.2018 18:00 Kino Lucerna, Vodičkova 704/36, 110 00 Nové Město
Olomouc 19.4.2018 19:30 Febiofest: Kino Metropol, Sokolská 572/25
Plzeň 20.4.2018 21:30 Finále Plzeň – kino bude upřesněno
Chotěboř 23.4.2018   Kino Družba, Tyršova 256
Praha 25.4.2018 19:00 Multifunkční centrum Dlabačov, Bělohorská 24
Prostějov 25.4.2018 20:00 Kino METRO 70 Prostějov, Školní 3694/1
Napajedla 29.4.2018   Kino Napajedla, na Kapli 459
Brno

 

Jindřichův Hradec

6.5.2018

 

9.5.2018

20.30

 

 

Kino Art, Radnická 4, 602 00 Brno ZDE

 

Kino Střelnice, Masarykovo nám.107/I  ZDE

Přerov 11.5.2018   Kino Hvězda Přerov, Čechova 243/49 ZDE
Praha 15.5.2018 17:00 Městská knihovna, Mariánské nám. 98/1, malý sál ZDE
Praha 22.5.2018 19:00 Festival Dni Afriky, Kino 35, Francouz. institut v Praze, Štěpánská 644/35 ZDE
Havířov 21.5.2018 17:30 Kino Centrum Havířov, nám. Republiky 575/7
Vimperk 5.6.2018 20:00 Kino Šumava, Johnova 226/2